Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
Aktualności

Sieciowanie w Dolinie Stobrawy

Autor: | Data dodania: 03-09-2012
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dolina Stobrawy"


W dniu 28.08.2012 Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy" zorganizowało spotkanie sieciujące, w którym uczestniczyli realizatorzy  projektów w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII”2012.

Spotkanie miało miejsce w miejscowości Borkowice, w której aktywnie działa Stowarzyszenie Przyjaciół Borkowic. Przedstawiciele tej organizacji zaprezentowali projekty zrealizowane w ramach „Działaj Lokalnie”. Wszyscy przyjrzeli im się z bliska i posłuchali o inicjatywach podjętych w ramach projektów. Każdy z uczestników mógł doświadczyć niesamowitych, zmysłowych wrażeń przechadzając po „Ścieżce zmysłów”.
Ścieżka ta zbudowana z różnego rodzaju podłoża wykonuje naturalny masaż stóp, który m.in.pobudza krążenie poprawia samopoczucie. Potem nastąpiły gry i zabawy integracyjne, podczas których wszyscy uczestnicy lepiej się poznali i świetnie bawili.

Podczas spotkania uczestnikom wskazane zostały źródła finansowania projektów oraz najbliższe nabory, w których mogą uczestniczyć i zdobyć fundusze na przeprowadzenie ciekawych inicjatyw.
Przedstawiono również zalety korzystania z platformy internetowej www.stobrawskiinkubator.pl i zachęcono wszystkich do aktywnego włączenia się w jej tworzenie.

Następnie przedstawiciele wszystkich organizacji dyskutowali o projektach realizowanych w ich miejscowościach w ramach Działaj Lokalnie, omówili także plany na przyszłość. Na koniec spotkania, podczas ogniska było jeszcze trochę czasu na wymianę doświadczeń, a także na gry i zabawy, które mogłyby trwać i trwać...

Dodaj komentarz