Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
Aktualności

Zimowe spotkanie Ośrodków Działaj Lokalnie

Autor: Aneta Kapel | Data dodania: 08-02-2012

Za nami kolejne szkolenie dla Ośrodków Działaj Lokalnie. Tym razem spotkaliśmy się w dniach 1 – 3 lutego,  ale jak zawsze w Warszawie. Nawet dwudziestostopniowe mrozy nie powstrzymały gorących polemik, wymiany doświadczeń oraz czerpania inspiracji do dalszego działania lokalnie.

W pierwszy dzień spotkania, część przedstawicieli ODL wzięła udział w warsztacie zorganizowanym przez Szkołę Liderów, rozwijającym umiejętności liderskie, dającym inspirację i nowe możliwości rozwoju osobistego.

Następnego dnia kontynuowaliśmy spotkanie w nieco szerszym gronie, planując proces certyfikacji ODL oraz przygotowanie publikacji podsumowującej Program „Działaj Lokalnie” VII. Po południu, rozmawialiśmy na temat doświadczeń związanych ze współpracą z samorządem oraz dzieliliśmy się pomysłami na udaną kampanię 1%. Nawet dwa pełne dni szkolenia nie były w stanie zaspokoić naszego głodu wiedzy, udaliśmy się więc na zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Ten intensywny dzień zakończyliśmy wspólną kolacją.

Trzeciego dnia zaczęliśmy od spotkania dotyczącego Lokalnych Partnerstw Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, następnie rozmawialiśmy na temat zmian w dokumentacji DL oraz mieliśmy przyjemność gościć przedstawiciela Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Radosława Jasińskiego i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego: Rafała Kramzę i Dawida Szarańskiego, którzy przedstawili najnowszą ofertę skierowaną do ODL.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia, reprezentantom Ośrodków Działaj Lokalnie za przyjazd i aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Serdecznie dziękujemy również Szkole Liderów za przygotowanie ciekawego warsztatu, a Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego za interesującą prezentację. Przede wszystkim dziękujemy zaś Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w szczególności Joannie Lempart-Winnickiej, za pomoc w organizacji spotkania oraz ciągłe wsparcie.

Aneta Kapel
Telefon: 22 622 01 22 (wew. 15)
Fax: 22 622 02 11
E-mail: a.kapel@filantropia.org.pl

Dodaj komentarz