Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
Aktualności

RUSZA KONKURS "DZIAŁAJ LOKALNIE" NA ORAWIE I PODHALU…

Autor: Katarzyna Pacholska - Solawa | Data dodania: 31-05-2017
Stowarzyszenie Rozwoju Orawy


Stowarzyszenie Rozwoju Orawy - Ośrodek Działaj Lokalnie, działający na terenie powiatu nowotarskiego, po raz drugi ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie na Orawie i Podhalu”. Najlepsze projekty zgłoszone do konkursu otrzymają grant w wysokości do 5 000,00 zł, a łączna pula przeznaczona na granty w 2017 roku wyniesie 41 800,00 zł. Wnioski można składać do 13 czerwca 2017 roku.12 maja 2017 roku rozpoczyna się nabór do konkursu grantowego „Działaj Lokalnie”, organizowanego w powiecie nowotarskim przez Stowarzyszenie Rozwoju Orawy w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

„Działaj Lokalnie” adresowane jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które  spełniają łącznie poniższe warunki:

  • mają siedzibę w gminach: Lipnica Wielka, Jabłonka, Spytkowice, Raba Wyżna, Czarny Dunajec, Szaflary,
  • oraz planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z wymienionych gmin.
W ramach konkursu sfinansowane zostaną projekty trwające nie mniej niż trzy i nie więcej niż sześć miesięcy, realizowane do 31 grudnia 2017 roku.  Wnioski należy złożyć poprzez generator wniosków znajdujący się na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl do dnia 13 czerwca 2017 roku do godziny 23:59.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową, dostępną na stronie Stowarzyszenia Rozwoju Orawy: www.leaderorawa.pl .

Dodaj komentarz