Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
Aktualności

Uroczyste podsumowanie IX edycji Programu Działaj Lokalnie 2016 we Wrzosowej Krainie

Autor: | Data dodania: 02-03-2017
Fundacja "Wrzosowa Kraina"


28 lutego w Domu Schrama w Chojnowie odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące, w którym udział wzięli przedstawiciele samorządów wspierających program, przedstawiciele organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, które w 2016 roku realizowały projekty w ramach IX edycji Programu Działaj Lokalnie oraz

Spotkanie rozpoczęli Krzysztof Szustka Wiceprezes Zarządu Fundacji „Wrzosowa Kraina” oraz Marta Kucfir Koordynator Programu Działaj Lokalnie we Wrzosowej Krainie.

W trakcie uroczystości zostały przedstawione osiągnięcia ODL oraz podsumowane działania w ramach realizowanych projektów przez grantobiorców IX edycji Programu. Krzysztof Szustka omówił możliwości i korzyści współpracy z biznesem w kolejnej X Edycji Programu Działaj Lokalnie 2017 r.

Grantobiorcy mieli okazję do zaprezentowania zrealizowanych w 2016 roku projektów. Swoimi działaniami pochwalili się Anna Kwiatkowska Prezes Społecznego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski z Chojnowa, Dorota Parszeniew Koordynator projektu Stowarzyszenia Kolejarz z Miłkowic, Joanna Pietruszka Prezes Lubińskiego Stowarzyszenia Sportowego Handball oraz Barbara Kalicińska z grupy nieformalnej „Wolontariusze”.

Uczestnicy podsumowania mieli również okazję obejrzeć film nadesłany do konkursu „Opowiedz… 2016”, który powstał w efekcie realizacji tegorocznego projektu „Wakacyjna podróż do świata wyobraźni” grupy nieformalnej „Wolontariusze” działającej przy Chocianowskim Ośrodku Kultury.

Na spotkaniu wręczone zostały podziękowania dla wójtów i burmistrzów za ogromne wsparcie programu. Dodatkowo na wszystkich przybyłych czekał poczęstunek.Załączniki:

Dodaj komentarz