Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
Aktualności

Podróż Wakacyjnych Marzeń... dobiegła końca

Autor: | Data dodania: 16-01-2017
"Koalicja dla Młodych" - Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej


Podróż Wakacyjnych Marzeń trwała od początku lipca do końca listopada 2016 roku.


Celem projektu był wzrost umiejętności plastycznych i społecznych oraz podniesienie poziomu integracji w grupie rówieśniczej poprzez stworzenie w czasie wakacji wartościowej oferty zajęć artystycznych i pracy w grupie teatralnej dla dzieci. 

W miesiącach letnich w ramach projektu odbyło się 6 czterogodzinnych warsztatów teatralnych, prowadzonych przez instruktorów ze Stowarzyszenia Pedagogów Teatru oraz 10 trzygodzinnych warsztatów plastycznych, w tym zajęcia z teatru cieni. 23 września odbyło się ognisko integracyjne w parku szkoły w Promnie, które poza członkami stowarzyszenia pomagali zorganizować strażacy z OSP w Promnie i rodzice dzieci, biorących udział w projekcie. Ognisku towarzyszyła mała wystawa dziecięcych prac plastycznych i loteria fantowa. Zwieńczeniem projektu było otwarcie dużej wystawy prac plastycznych i pokaz teatru cieni w Białobrzeskiej Galerii Sztuki przy MGOK w Białobrzegach.
      

Projekt pozwolił na zorganizowanie atrakcyjnej i wartościowej oferty spędzenia czasu wolnego dzieciom mieszkającym na terenie wiejskim. Warsztaty artystyczne odbywały się przez okres wakacji letnich w szkole w Promnie. Łącznie odbyło się 16 warsztatów, które przyczyniły się do wzrostu umiejętności manualnych, plastycznych i społecznych uczestników oraz podniosły poziom integracji w lokalnej grupie rówieśniczej.Załączniki:

Dodaj komentarz