Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

„Szkoła w Bobrku dawniej i dziś”

Głównym celem projektu była integracja środowiska związana z przygotowaniem uroczystości nadania imienia szkole oraz jubileuszu szkoły -100-lecia szkoły w Bobrku oraz 50-lecia budynku szkoły.

więcej <

„Sport, kultura i pierogi – nasze drogi”

Celem projektu zrealizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich "Stromianki" pt."Sport, kultura i pierogi -nasze drogi" było zwiększenie integracji społeczności lokalnej oraz zachęcanie mieszkańców Gminy Stromiec do prowadzenia aktywnego trybu życia.

więcej <

Projekt "Razem dla Biblioteki" Zakończony

Celem projektu była integracja społeczna,  zwiększenie oferty działań kulturalnych dla mieszkańców, promowanie upowszechnianie wiedzy o lokalnej historii, rozwijanie zainteresowań. =

więcej <

"Kaszów niechaj z kaszy słynie" początkiem kultywowania lokalnej tradycji...

Projekt pod nazwą „Kaszów z kaszy niechaj słynie” został zrealizowany przez nieformalną grupę działająca na terenie Gminy Stara Błotnica. 

więcej <

Razem jest weselej! Zawsze!

„Razem jest weselej” to projekt realizowany przez grupę nieformalną „Aktywne mamy” działającą przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kostrzyniu. 

więcej <

Mali tropiciele przyrody nadal działają!

Celem projektu było uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody, rozwijanie ich zainteresowań oraz umożliwienie rodzicom spędzenia czasu z dziećmi w sposób atrakcyjny i pożyteczny.

więcej <

Rok Sienkiewicza w Gminie Radzanów Zakończony

Celem projektu pt. „Rok Henryka Sienkiewicza w Gminie Radzanów" było propagowanie ciekawych form zdobywania wiedzy w połączeniu z zabawą i aktywnym wypoczynkiem oraz uświadomienie mieszkańcom Gminy Radzanów jak wielkim pisarzem i patriotą był Henryk Sienkiewicz.

więcej <

Harcerskie Spotkanie z piosenką dobiegło końca...

Celem projektu było podniesienie umiejętności harcerzy w zakresie promocji harcerstwa i własnego regionu oraz wzrost umiejętności artystycznych.  Harcerze uczestniczyli w warsztatach muzycznych. Zdobyte umiejętności zaprezentowali podczas Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Zakrzewie i XXV Dni Chorągwi Mazowieckiej w Ciechanowie. 

więcej <

Teatr w oczach małego przedszkolaka

W Publicznym Przedszkolu im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach, dzięki współpracy z Białobrzeskim Towarzystwem Kulturalnym realizowany był projekt pt. "Teatr w oczach małego przedszkolaka".

więcej <

„Harcerze na start” Zakończony

„Harcerze na start” to projekt realizowany przez drużynę harcerską im. Jana Pawła II w Białobrzegach. Celem projektu było zwiększenie kompetencji społecznych harcerzy poprzez uatrakcyjnienie i poszerzenie oferty zajęć, propagowanie idei ZHP w lokalnym środowisku, umiejętności tanecznych i wokalnych harcerzy oraz promowanie właściwych postaw. 


więcej <

‹‹ 1 .. 4 5 6 7 8 .. 109 ››
RSS