Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Projekt rozwijania pasji i kreatywności „Cy bocycie – orawski zwyk”

„Cy bocycie orawski zwyk” pod takim hasłem w okresie o września do grudnia 2016 r. realizowany był Projekt mający na celu tworzenie przyjaznej przestrzeni dla rozwijania pasji twórczych w dziedzinie malarstwa na szkle, ceramiki i bibułkarstwa.

więcej <

Działaj Lokalnie w powiecie świeckim po zakończeniu realizacji projektów

Niezmiernie miło nam poinformować wszystkich, że mimo iż w powiecie świeckim  (woj. Kujawsko-Pomorskie) wszyscy grantobiorcy zakończyli już realizację swoich projektów to część z nich nadal kontynuuje swoje działania.  Zapraszamy do zapoznania się kilkoma inicjatywami.

więcej <

Kontynuujemy projekt, który powstał dzięki "Działaj Lokalnie"!

W ramach IX edycji programu „Działaj Lokalnie” zrealizowany został projekt pt: „Koło dziennikarskie Reporter Szkolny”, którego efektem jest gazetka szkolna tworzona przez uczestników inicjatywy.

więcej <

Zaproszenie na Galę "Działaj Lokalnie" w Powiecie Szczecineckim

Po raz piąty jako ODL Szczecinek przygotowujemy się do corocznej Gali „Działaj Lokalnie”.  Serdecznie zapraszamy realizatorów, wolontariuszy, sponsorów i sympatyków zakończonych projektów na uroczystość, która odbędzie się 9 lutego  2017 r. na 17.00 w  Centrum Konferencyjnego ZAMEK w Szczecinku.

więcej <

Wyrwać z osamotnienia

„Kawowe Miganie” jest projektem Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych – wszyscy uczestnicy to osoby głuche i posługują się jedynie językiem migowym. „Kawowe Miganie” składało się z warsztatów o różnej tematyce - od udzielania pierwszej pomocy, pisania CV i listu motywacyjnego, spotkań integracyjnych, spotkań z dietetykiem, aż do rękodzieła - wykonywania ozdób choinkowych.

Prezentujemy film opowiadający o projekcie: https://www.youtube.com/watch?v=I8flyNRe4mI&feature=youtu.be

więcej <

Działaj Lokalnie w powiecie świeckim po zakończeniu realizacji projektów

Niezmiernie miło nam poinformować wszystkich , że mimo iż w powiecie świeckim  (woj. Kujawsko-Pomorskie) wszyscy grantobiorcy zakończyli już realizację swoich projektów to część z nich nadal kontynuuje swoje działania.  Zapraszamy do zapoznania się kilkoma inicjatywami.

więcej <

„Zawody sportowo-pożarnicze przepustką do udziału w spływie kajakowym”.

Celem projektu był udział przedstawicieli młodego pokolenia naszej miejscowości w zawodach sportowo-pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego. Dla uczestników Mistrzostw czekała nagroda w postaci osobistego udziału w spływie kajakowym po Pilicy. Odległym celem, lecz jakże realnym okazał się udział naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Mistrzostwach Polski  w Wiśle.

 

więcej <

„Ścieżkami naszej małej Ojczyzny”

Czas realizacji: czerwiec- wrzesień 2016r. Od 5 czerwca 2016r.  w Publicznym Przedszkolu Nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach realizowany był projekt o nazwie: „Ścieżkami naszej małej Ojczyzny” napisany przez Stowarzyszenie „Kokarda”.

więcej <

Fitness w Pacewie... cały rok!

Celem projektu pt. „Fitness w Pacewie” była integracja społeczności lokalnej mieszkańców wsi Pacew oraz utworzenie fitnessu w Pacewie.

więcej <

Podróż Wakacyjnych Marzeń... dobiegła końca

Podróż Wakacyjnych Marzeń trwała od początku lipca do końca listopada 2016 roku.

więcej <

‹‹ 1 .. 3 4 5 6 7 .. 109 ››
RSS