Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Uroczyste zakończenie "Działaj Lokalnie IX" w powiecie sławieńskim

7 lutego w siedzibie Darłowskiego Centrum Wolontariatu, które od 2010 roku jest Ośrodkiem Działaj Lokalnie odbyła się uroczysta gala podsumowująca ubiegłoroczne projekty.

więcej <

Twój 1 % zadziała lokalnie!

W tym roku Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej  „Inkubator Przedsiębiorczości”  po raz kolejny stara się pozyskać środki z 1%, które zostaną przeznaczone na realizacje Programu Działaj Lokalnie. Jesteś ciekawy jak wygląda u nas realizacja Programu i na co przeznaczymy przekazane przez Ciebie pieniądze? Przeczytaj co dzięki Twojemu 1 % działo się w powiecie świeckim  w 2016 roku.

więcej <

Gala Działaj Lokalnie 2016

Już wkrótce w Myślenicach spotkają się przedstawiciele organizacji i grup nieformalnych z powiatu myślenickiego, realizujący projekty w ramach programu Działaj Lokalnie IX edycja 2016.

Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS zaprasza na Galę Działaj Lokalnie. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Gala odbędzie się 10 lutego2017 roku o godzinie 17:00 w Domu Greckim w Myślenicach,
ul. J. Sobieskiego 3.

więcej <

“Zagroda edukacyjna w Winiarczykówce”

Chrześcijańska Misja Teen Challenge działająca w Lipnicy Wielkiej prowadziła projekt “Zagroda edukacyjna w Winiarczykówce” z udziałem podopiecznych schroniska dla osób bezdomnych “Dom Na Granicy”, dzięki dofinansowaniu ze środków programu „Działaj Lokalnie IX” .

więcej <

Rowerowo na sportowo - podsumowanie projektu

Sezon letni oraz jesienny 2016 roku owocował w wiele atrakcji dla miłośników sportów rowerowych. Od połowy sierpnia były organizowane  rajdy rowerowe z inicjatywy Towarzystwa Cyklistów Orzeł Spytkowice oraz Gminnego Centrum Kultury w Spytkowicach przy dofinansowaniu ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko –Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie przy Stowarzyszeniu Rozwoju Orawy.

więcej <

"Pieskie życie w Szaflarach"

Ideą projektu "Pieskie życie w Szaflarach" było podniesienie bezpieczeństwa w kontaktach z psami oraz pokazanie czworonogów jako istoty myślące, czujące i posiadające swój język, który nie jest do końca znany ich właścicielom.

więcej <

Spotkanie z tkactwem

Tkanie wycisza, relaksuje, pozytywnie nastawia do życia, uczy pokory oraz integruje w grupie. Tkać, może każdy, bez względu na wiek, płeć czy przynależność.

więcej <

Gala podsumowująca Program "Działaj Lokalnie" w Powiecie Płockim

Gala podsumowująca Program "Działaj Lokalnie", odbyła się 1 lutego 2017r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Płocku. Dokonano prezentacji efektów Działaj Lokalnie IX na terenie Powiatu Płockiego. Przedstawiono wybrane inicjatywy realizowane w ramach programu, propozycję współpracy na 2017r. oraz wręczono dyplomy udziału.

więcej <

Spotkanie podsumowujące program "Działaj Lokalnie" IX w Krainie św. Anny

W dniu 27 stycznia 2017r. w gospodarstwie Agroturystycznym Pani Teresy Kern w Walcach odbyło się spotkanie podsumowujące program "Działaj Lokalnie IX" Stowarzyszenia Kraina św. Anny, na które licznie przybyli grantobiorcy, oraz osoby zainteresowane kolejną edycją.

więcej <

„Wilijo pod Babiom Górom” - Dawne zwyczaje bożonarodzeniowe w Zubrzycy

Inicjatorem wydarzenia kulturalnego, podsumowującego projekt "Dawne zwyczaje bożonarodzeniowe w Zubrzycy" było Stowarzyszenie Miłośników Zubrzyckiej Ziemi „ZUBR” w Zubrzycy Dolnej. Priorytetem działań tej organizacji jest m.in. kultywowanie tradycji i kultury regionu orawskiego.

więcej <

‹‹ 1 .. 2 3 4 5 6 .. 109 ››
RSS