Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Zaproszenie do Szkoły Liderów

Są ludzie, którzy zmieniają świat na lepsze: wskrzeszają wiejskie biblioteki, odnawiają świetlice,  znajdują pieniądze na szkolną pracownię komputerową czy renowację zaniedbanego kościoła, organizują wycieczki, budują place zabaw, tworzą przedszkola integracyjne, zakładają  orkiestry i zespoły ludowe. Nauczycielki, wójtowie, przedsiębiorcy, radne, dyrektorzy szkół i domów kultury – wszyscy podobni do siebie w tym jednym – że mają odwagę brać sprawy w swoje ręce. Dla takich ludzi stworzyliśmy Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Dziś mamy za sobą siedem edycji i 390 absolwentów. Wszyscy oni uczestniczyli nieodpłatnym, dwunastomiesięcznym programie rozwojowym, którego wartość to 14 tysięcy na osobę. Pracowali z tutorem, byli szkoleni przez doświadczonych trenerów, spotykali się z najważniejszymi liderami  w Polsce, odwiedzali miejsca, gdzie inni odnieśli sukces.

więcej <

Działaj Lokalnie w Staniewicach - Bal u Królowej Śniegu

Karnawał to czas bali i zabaw, dlatego też aby tradycji uczynić zadość w dniu 26 stycznia 2012 r. w Staniewicach odbył się ,,Bal u Królowej Śniegu” jako jedno z działań projektu ,,Razem możemy więcej” dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII”  Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Darłowskie Centrum Wolontariatu. Organizatorami balu byli: Rada Sołecka, Sołtys wsi Staniewice, radna Emilia Foryś oraz Szkoła Podstawowa w Staniewicach.

więcej <

Zimowe spotkanie Ośrodków Działaj Lokalnie

Za nami kolejne szkolenie dla Ośrodków Działaj Lokalnie. Tym razem spotkaliśmy się w dniach 1 – 3 lutego,  ale jak zawsze w Warszawie. Nawet dwudziestostopniowe mrozy nie powstrzymały gorących polemik, wymiany doświadczeń oraz czerpania inspiracji do dalszego działania lokalnie.

więcej <

‹‹ 1 .. 107 108 109 ››
RSS