Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Warsztaty reporterskie w Ośrodku Promowania Przedsiębiroczości w Sandomierzu - konkurs "Opowiedz..." 2012

W dniach 22 i 28 sierpnia 2012 r. w siedzibie Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu odbyły warsztaty reporterskie zorganizowane dla przedstawicieli organizacji zainteresowanych złożeniem prac w konkursie „Opowiedz…” 2012.

więcej <

Sieciowanie w Dolinie Stobrawy

W dniu 28.08.2012 Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy" zorganizowało spotkanie sieciujące, w którym uczestniczyli realizatorzy  projektów w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII”2012.

więcej <

Konkurs Społecznik Roku 2011 Tygodnika Newsweek Polska

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce po raz czwarty jest partnerem konkursu o tytuł Społecznika Roku, którego organizatorem jest redakcja tygodnika Newsweek Polska. Konkurs ma promować osoby, które są aktywne, biorą sprawy we własne ręce, działają na rzecz innych.  Zgłoszenia będą przyjmowane do 23 września 2012 r.

więcej <

10 lat Fundacji Pokolenia

W upalny sobotni dzień, na Bulwarze nad Wisłą kilkaset osób przyszło (i przyjechało) na urodzinowy piknik Fundacji, aby razem z zespołem Fundacji, wolontariuszami oraz byłymi pracownikami Fundacji promować działania społeczne.

więcej <

Minigranty na organizację konkurs "Opowiedz..." 2012 rozdane

W tym roku dotacje na organizację lokalnego etapu konkursu "Opowiedz..." 2012 zostały przyznane aż trzydziestu Ośrodkom Działaj Lokalnie.

więcej <

Rusza inwazja inicjatyw dla młodzieży! Program „RÓWNAĆ SZANSE 2012- REGIONALNY KONKURS GRANTOWY”

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza kolejną edycję Regionalnego Konkursu Grantowego w ramach Programu „Równać Szanse 2012”  Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

więcej <

28.07 - 10 lat Fundacji Pokolenia - zapraszamy na urodzinowy piknik

Zapraszamy na "Najdłuższy piknik świata" 28 lipca na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie, gdzie wspólnie świętować będziemy 10-lecie działalności Fundacji. Przyjdź i baw się z Nami! Pomóż nam w próbie bicia rekordu Guinessa. Zaprezentuj siebie, grupę, organizację na scenie...

więcej <

Wieczór z trzema muzami w ramach Działaj Lokalnie

Muzy greckie opiekowały się różnymi dziedzinami sztuki. W sobotę 14 lipca br. w budynku Świetlicy Wiejskiej  w Warszkowie zorganizowano czytanie poezji Jana Lekana połączone z wystawami: zdjęć Aleksandry Gadomskiej i rysunków Klaudii Strzeleckej. Ponieważ w jednym miejscu i w tym samym czasie spotkały się trzy różne dziedziny sztuki, imprezę tą nazwano ,,Wieczorem z trzema muzami".

więcej <

Pierwsze kroki nowych Ośrodków Działaj Lokalnie

Powitaliśmy nowych członków sieci Ośrodków Działaj Lokalnie w naszym Programie. Lody zostały przełamane podczas szkolenia, które odbyło się 27 i 28 marca w Warszawie, w nowej siedzibie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

więcej <

PROJEKT SAMI: teledysk darłowskich wolontariuszy

Darłowskie Centrum Wolontariatu w miniony poniedziałek (tj. 19 marca 2012) realizowało jedno z największych przedsięwzięć w historii swojej działalności. A to za sprawą otrzymanego dofinansowania ze środków Programu „Działaj Lokalnie" Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

więcej <

RSS