Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Jak działano lokalnie w 2011 roku?

23 października w Galerii Freta w Warszawie spotkali się przedstawiciele kilkudziesięciu organizacji biorących udział w Programie „Działaj Lokalnie. Sympatycy aktywności lokalnych wspólnie podsumowali działania zrealizowane w ubiegłym roku. W drugiej części wydarzenia wręczona została nagroda w konkursie o tytuł „Społecznika Roku 2011”.

więcej <

Głosuj na dżingle radiowe!

Organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z terenu powiatów tczewskiego i nowodworskiego stworzyły krótkie informacje o swoich projektach. Nadszedł czas na puszczenie informacji w eter.

więcej <

Leśny survival dla dzieci, wielopokoleniowa orkiestra dęta, terenowa gra rodzinna – tak się Działa Lokalnie!

23 października w Galerii Freta w Warszawie spotkają się przedstawiciele kilkudziesięciu organizacji biorących udział w Programie „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzonym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Sympatycy aktywności lokalnych wspólnie podsumują ubiegłoroczne działania. W drugiej części wydarzenia wręczona zostanie nagroda laureatowi Konkursu o tytuł „Społecznika Roku 2011” tygodnika Newsweek Polska. 

więcej <

Gramy Razem w Opypach

15 września 2012 w Opypach (powiat grodziski) odbył się mecz finałowy sąsiedzkiego turnieju piłki siatkowej. Projekt "Opypy Gramy Razem" został zrealizowany przez grupę nieformalną "Opypski team" w ramach Działa Lokalnie we współpracy ze Stowarzyszeniem Europa i My.

więcej <

"Grające śmieci w orkiestrze dzieci" w Książenicach

W szkole podstawowej w Książenicach 24 września w ramach projektu "Grające śmieci w orkiestrze dzieci" odbyły się warsztaty recyklingowo-muzyczne. Projekt w powiecie grodziskim zrealizowała grupa nieformalna Akademia Profil. W wielkim finale dzieci pod kierunkiem profesjonalnych muzyków stworzyły niezwykłą orkiestrę i zagrały koncert.

więcej <

Warszkowo - zadziałali lokalnie na patriotyczną nutę

Po raz pierwszy w Warszkowie mieszkańcy wspólnie obchodzili dzień 1 września - rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pomysł zorganizowania takiej uroczystości zrodził się dzięki Stowarzyszeniu Przyjaciół Warszkowa.

więcej <

Relacja z niezwykłej wizyty w ODL Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika

W dniach 7-9 września ODL Stowarzyszenie LGD "Dolina Stobrawy" gościło z wizytą studyjną w ODL Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika

więcej <

Działaj Lokalnie 2012 w jednostce OSP Malechowo oficjalnie zakończone!

Podczas trwającego trzy miesiące projektu „Pracuj z nami - renowacja budynku remizy OSP Malechowo” jednostka zmieniła się na lepsze. Przez cały czas trwania projektu niezłomnie brało w nim udział ponad 35 osób w różnych grupach wiekowych. Śmiało można powiedzieć, że dzięki ich zaangażowaniu budynek remizy ze zniszczonego obiektu stał się wizytówką Malechowa.

więcej <

Świat Emeryta w kolorowej świetlicy

Pełną parą idzie realizacja programu dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Zarząd Rejonowy w Darłowie. Widoczne efekty wspólnego działania cieszą nasze oczy i serca.

więcej <

Rozmowy o współpracy w regionie

Spotkaniem w Gostyniu, w którym wzięły udział ODL z województw dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego zakończył się cykl spotkań regionalnych Ośrodków Działaj Lokalnie.

 

więcej <

RSS