Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Gala podsumowującą Program Działaj Lokalnie na Wzgórzach Dalkowskich

7 grudnia 2012r. odbyła się uroczysta Gala Podsumowująca pierwszą edycję Programu „Działaj Lokalnie” na Wzgórzach Dalkowskich, a siódmą w Polsce, a także Konkurs „Opowiedz …”, w ramach którego organizacje opowiadały o zrealizowanych przez siebie inicjatywach w ramach Działaj Lokalnie.

więcej <

Konferencja Podsumowująca Program "Działaj Lokalnie VII" 2012

16 Listopada 2012 r. odbyła się Konferencja Podsumowująca Program "Działaj Lokalnie VII" 2012 oraz lokalny Konkurs „Opowiedz…” prowadzony przez Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne "Granica”. Sala Domu Kultury wypełniła się gośćmi, którzy przyjęli zaproszenie na uroczystość. Wśród zaproszonych gości przybyli z Warszawy z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce Pan Paweł Łukasiak – prezes i Pani Iwona Olkowicz - koordynatorka  Programu Działaj Lokalnie.

więcej <

Biłgoraj. Podsumowanie "Działaj Lokalnie VII" i wręczenie nagród "Opowiedz...." 2012

4 grudnia 2012 r. w siedzibie Fundacji FLZB odbyło się uroczyste podsumowanie programu "Działaj Lokalnie VII" oraz wręczenie nagród laureatom konkursu "Opowiedz...".

więcej <

V Podkarpacka Gala Wolontariatu - Fundacja GENERATOR INSPIRACJI

"Wolontariusze i tu i tam... wszędzie"- 7 grudnia 2012 roku o godzinie 18:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się V Podkarpacka Gala Wolontariatu.

więcej <

ODL „Dolina Stobrawy” podsumował "Działaj Lokalnie" 2012

Tegoroczny konkurs "Działaj Lokalnie" i realizacja projektów dobiegły końca i nastał czas na podsumowanie, które zostało zorganizowane przez Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy” w dniu 29.11.2012r.

więcej <

Podsumujemy lokalny konkurs "Działaj Lokalnie" w powiecie biłgorajskim i gminie Zwierzyniec.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie programu Działaj Lokalnie VII oraz wręczenie nagród laureatom konkursu "Opowiedz..." 2012, które odbędzie się 04 grudnia 2012r. o godzinie 14.00 w siedzibie Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej przy ulicy Kościuszki 65 (Biłgoraj).

więcej <

Co powinniśmy zrobić przed podpisaniem umowy?

W poniedziałek, 26 listopada startuje kampania społeczna „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na ryzyka związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych krótkoterminowych pożyczek, tzw. „chwilówek”, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa.

więcej <

Jak dziękujesz swojemu Darczyńcy?

Ruszyła XVI edycja Konkursu o tytuł "Dobroczyńca Roku". Wskaż swojego kandydata! Niech najbardziej zaangażowane na rzecz społeczności lokalnych firmy, pozna cała Polska! Wnioski w można składać do 31 stycznia 2013 r.

więcej <

Konkurs "Opowiedz..." rozstrzygnięty w Kwidzynie

Wraz z początkiem realizacji siódmej edycji "Działaj Lokalnie" Lokalna Fundacja Filantropijna "Projekt" ogłosiła konkurs "Opowiedz...", który - jak wszyscy wiemy - ma na celu poszukiwanie i realizowanie atrakcyjnych sposobów opisywania własnych działań i promowania inicjatyw wspieranych w ramach tego programu.

więcej <

Fundacja Pokolenia zaprasza na podsumowanie 2012 roku w Subkowach

Dom Kultury w Subkowach, Stowarzyszenie Pomoc Za Jeden Uśmiech oraz Fundacja Pokolenia serdecznie zapraszają na uroczyste podsumowanie VII edycji Programu Grantowego Działaj Lokalnie 2012

 

więcej <

RSS