Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

W Białobrzegach - Regranting bez tajemnic

4 kwietnia w Białobrzegach na spotkaniu przedstawicieli gmin i starostwa powiatowego szukano najlepszych form współpracy ODL-u z lokalnymi samorządami. Spotkanie prowadzili przedstawiciele Akademii: Tomasz Schimanek i Iwona Olkowicz. W  dobrym klimacie do rozwoju współpracy organizacji pozarządowych i samorządów na teranie powiatu białobrzeskiego, wymieniano doświadczenia i możliwości wspierania lokalnych aktywności i budowania dobra wspólnego.

więcej <

Warszawa ma palmę - Darłowo banany na choince

Wszyscy wolontariusze z Darłowa i okolic jednocząc swoje siły, wzięli udział w happeningu w ramach akcji „Wywołaj banana na czyjejś twarzy– przekaż nam swój 1% podatku". Hasło akcji jest metaforą ogólnie przyjętą/zrozumiałą oznaczającą nic innego jak: Wywołaj banana na czyjejś twarzy – Wywołaj uśmiech na czyjejś twarzy". Walentynkowy mroźny klimat czwartku, wolontariusze ogrzali letnimi dźwiękami, ciepłymi kolorami i pozytywną społeczną energią. Nie zabrakło atrakcji, takich jak np. strojenie... 10 metrowej choinki bananami.

więcej <

Kto dołączy do Sieci Ośrodków Działaj Lokalnie

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki naboru na nowe Ośrodki Działaj Lokalnie. We właśnie rozpoczynającej się już VIII edycji Programu Działaj Lokalnie będziemy współpracować z 60 Ośrodkami Działaj Lokalnie, w tym dziesiątką nowych organizacji.

więcej <

,,Koalicja dla Młodych" - przed 8 edycją Działaj Lokalnie

14 marca 2013 roku w siedzibie ,,Koalicji dla Młodych” Funduszu Lokalnego Ziemi Białobrzeskiej odbyło się szkolenie dotyczące pisania wniosków do nowej edycji Programu Działaj Lokalnie.

więcej <

W podziękowaniu dla animatorów i beneficjentów. Gala „Lokalne Inicjatywy 2013” – Fundacji Fundusz Lokalny SMK

W minioną sobotę, 2 marca, w Zespole Zamkowo-Parkowym w Baranowie Sandomierskim odbyła się I Gala „Lokalne Inicjatywy 2013” zorganizowana przez Fundację Fundusz Lokalny SMK oraz Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

więcej <

W Kluczach - podsumowanie Działaj Lokalnie VII i rozstrzygnięcie konkursu "Opowiedz..."

 6 grudnia 2012r. w Restauracji OPOKA odbyło się uroczyste podsumowanie programu "Działaj Lokalnie VII" oraz wręczenie nagród laureatom konkursu "Opowiedz...".

więcej <

7 grudnia 2012 w „Koalicji dla Młodych” Funduszu Lokalnym Ziemi Białobrzeskiej

7 grudnia 2012 roku  w siedzibie „Koalicji dla Młodych” Funduszu Lokalnego Ziemi Białobrzeskiej odbyło się  podsumowanie Programu Działaj Lokalnie VII.

więcej <

Wesołych Świąt!

Tym, którzy już od lat
oraz tym, którzy dopiero od niedawna
wyzwalają społeczną energię razem z Działaj Lokalnie

życzymy cudownych Świąt!

więcej <

Dzień Dobroczynności w Nidzicy

Jak co roku, w dniu 6 grudnia odbyła się w nidzickim zamku Gala Dobroczynności

więcej <

Słubicka grupa WOLF nagrodzona za film wyprodukowany w ramach Działaj Lokalnie !

W 2011 roku Amatorska Grupa Filmowa WOLF realizowała projekt pt. "Wakacyjne Warsztaty Filmowe". Dofinansowanie na ten projekt otrzymała od Fundacji na rzecz Collegium Polonicum - ODL w Słubicach. W ramach projektu powstał film, który w dniach 8-9.12.2012 został uhonorowany na Festiwalu Filmów Amatorskich "Filmowe Zwierciadła".

więcej <

RSS