Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Powiat myślenicki po raz pierwszy z projektami Działaj Lokalnie

Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS została w 2013 roku Ośrodkiem Działaj Lokalnie. Od 13 do 16 maja odbyły się cztery spotkania informacyjne w gminach Powiatu Myślenickiego. Kolejne ostatnie już spotkania odbędą się w Gminach Pcim - 24 czerwiec (GOK), Tokarnia - 27 czerwiec (GOK), Lubień - 28 czerwiec (UG) o godz. 18.00.

W lipcu rusza pierwszy nabór do Działaj Lokalnie w powiecie myślenickim.

więcej <

Podpisanie umów w słubickim ODL

Konkurs Działaj Lokalnie, prowadzony na terenie działania Fundacji na rzecz Collegium Polonicum ze Słubic został rozstrzygnięty. Przyznaliśmy 6 grantów o łącznej wartości 30 715 zł. 15 czerwca, podczas II Transgranicznego Pikniku Organizacji Pozarządowych i Wolontariuszy podpisaliśmy umowy z tegorocznymi zwycięzcami.

więcej <

Wręczenie umów w Lubawce

ODL z Lubawki, Stowarzyszenie "Granica", w VIII edycji Konkursu Działaj Lokalnie przyznało 16 organizacjom dotacje na ogólną kwotę 56 000 zł.  W dniu 10.06.2013 roku nastąpiło uroczyste wręczenie umów  laureatom. W trakcie spotkania realizatorzy projektów mieli możliwość opowiedzenia swoich działaniach, wymiany doświadczeń i zachęcenia do uczestnictwa w organizowanych imprezach.


więcej <

Inauguracja w Białobrzegach

Wśród zapachu truskawek odbyło się  uroczyste rozpoczęcie VIII edycji Programu Działaj Lokalnie. 10 czerwca 2013 roku  wszyscy wnioskodawcy zebrali się w budynku Koalicji, aby pochwalić się swoimi pomysłami  i odebrać certyfikaty. Na terenie powiatu białobrzeskiego realizowanych będzie 18 projektów w okresie od 1 czerwca 2013 roku do stycznia 2014roku. Każda z przybyłych grup opowiadała  o tym,  czego będzie dotyczył  ich projekt.

więcej <

Spotkania informacyjno-szkoleniowe w powiecie szczecineckim już za nami!

"Uczestnictwo w Programie Działaj Lokalnie to znakomity sposób na aktywizację małych miejscowości powiatu szczecineckiego. Program jest przyjazny dla uczestników. Na każdym etapie jego realizacji uzyskać można pomoc i wsparcie fachowców"

Zakończył się pierwszy etap realizacji programu. Przeprowadzono szereg spotkań informacyjno – szkoleniowych, które obejmowały przekazywanie informacji o zasadach funkcjonowania programu, sposobu składania wniosków, kryterium ocen składania projektów

więcej <

Kto otrzymał granty w Powiecie Sławieńskim?

Warto działać lokalnie! Laury Starosty Sławieńskiego 7 czerwca 2013 r. powędrowały do dwóch organizacji realizujących Program „Działaj Lokalnie” w 2012 roku.

Na Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie Wojciech Wiśniowski, starosta sławieński wręczył Laury Starosty Sławieńskiego  - symboliczne wyróżnienia dla osób, organizacji bądź instytucji, które w szczególny sposób zasłużyły się w danym roku dla samorządowej wspólnoty lokalnej - Powiatu Sławieńskiego. To podziękowanie za pracę i działanie na rzecz dobra wspólnego.

więcej <

Uroczysta Gala Działaj Lokalnie 2013 nad morzem

Darłowskie Centrum Wolontariatu serdecznie zaprasza na uroczystą Galę połączoną z podsumowaniem Programu "Działaj Lokalnie VII" 2012 oraz inauguracją "Działaj Lokalnie VIII" 2013 w powiecie sławieńskim.

więcej <

Nabór wniosków w Powiecie Cieszyńskim

Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej jest kolejnym Ośrodkiem Działaj Lokalnie, który w tym roku otworzył nabór wniosków do Programu. Do 31 maja 2013 mieszkańcy gmin Chybie, Goleszów, Skoczów, Strumień, Ustroń, Wisła mogą aplikować o dotację!

więcej <

Spotkania informacyjno-szkoleniowe na pomorzu

Na Pomorzu rozpoczyna się kolejna edycja Programu „Działaj Lokalnie". Darłowskie Centrum Wolontariatu zaplanowało cykl szkoleniowo-informacyjny dla tych, którzy chcą razem działać lokalnie na rzecz swoich społeczności. Gdzie i kiedy będą odbywać się spotkanie?

więcej <

Spotkanie Informacyjne W Krośnie Odrzańskim

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Programie Działaj Lokalnie mieszkańców Krosna Odrzańskiego i okolic (województwo lubuskie) zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawione zostaną założenia Programu, generator wniosków a także przekazane zostaną dobre rady dla piszących wnioski. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta w czwartek, 18.04.2013r. o g. 17:00.

więcej <

RSS