Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Rowery, kulinaria, taniec i wiele innych - w powiecie dębickim startują projekty

W dniu 2-go lipca 2013 roku w Hotelu Lord w Dębicy, odbyło się zorganizowane przez Ośrodek Działaj Lokalnie z terenu powiatu dębickiego (Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu) uroczyste wręczenie umów symbolizujących start lokalnych projektów.

więcej <

Zobaczcie, co zdziałają lokalnie w powiecie raciborskim i wodzisławskim!

Dzięki dotacjom, przyznanym lokalnym działaczom w ramach Programu „Działaj Lokalnie” w powiecie raciborskim i wodzisławskim województwa śląskiego, zostanie zrealizowanych 12 inicjatyw mieszkańców. 19 czerwca oficjalnie wręczono granty w siedzibie Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku.

więcej <

"Dzień Opawiaka"

Dnia 15 czerwca Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Opawa  z gminy Lubawka zorganizowało w ramach Programu Działaj Lokalnie VIII  imprezę sportowo-rekreacyjną "Dzień Opawiaka II"

więcej <

Granty na dożywianie dzieci

Trwa nabór wniosków w Programie Dożywiania Dzieci – Danone Podziel się Posiłkiem. Czekamy na projekty, których celem będzie dożywianie dzieci oraz ich edukacja z zakresu prawidłowego odżywiania. O dofinansowanie w wysokości do 7 000 zł mogą ubiegać się szkoły, organizacje pozarządowe, świetlice, domy kultury, biblioteki, grupy nieformalne itp. Wnioski można składać do 22.07.2013 r. poprzez stronę www.wniosek.podzielsieposilkiem.pl.

więcej <

Dotacje 2013 w darłowskich okolicach przekazane!

W dniu 21 czerwca 2013 r. w świetlicy wiejskiej w Warszkowie odbyła się uroczysta gala wręczenia grantów na działania inicjujące współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego w VIII edycji Programu Działaj Lokalnie 2013, a także zakończenia Działaj Lokalnie 2012.

więcej <

Wyniki Konkursu w Powiecie Szczecineckim - Działaj Lokalnie VIII 2013

Dnia 13.06.2013 r. odbyło się posiedzenie Komisji Grantowej Programu „Działaj Lokalnie VIII”. Komisja wyłoniła zwycięzców i przyznała dofinansowanie dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych powiatu szczecineckiego. Kolejnym krokiem było spotkanie ze zwycięzcami VIII edycji Działaj Lokalnie. Dnia 26.06.2013 r. nastąpiło uroczyste podpisanie umów i wręczenie niezbędnych materiałów promujących inicjatywy lokalne

więcej <

Szkolenia dot. Działaj Lokalnie w gminie Chojnów i Gromadka

W dniach 18 i 19 czerwca odbyły się spotkania informacyjne dot. Programu Działaj Lokalnie we Wrzosowej Krainie organizowane przez Fundację „Wrzosowa Kraina”.

więcej <

To już ostatni tydzień nadsyłania zgłoszeń w Konkursie dla Animatorów Społecznych im. Heleny Radlińskiej!

Tylko do 5 lipca br. przyjmowane są zgłoszenia w tegorocznej, siódmej  edycji Konkursu. Konkurs jest adresowany do Animatorów Społecznych - ludzi, którzy pobudzają aktywność innych, ożywiają lokalną społeczność, w której żyją oraz tworzą ciekawe inicjatywy.

więcej <

Jesteśmy już po spotkaniach z potencjalnymi grantobiorcami

Nabór wniosków pod Babią Górą odbywa się po raz pierwszy. W tym roku Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia w Stryszawie przyłączyło się do istniejących już w różnych zakątkach Polski Ośrodków Działaj Lokalnie. Do końca lipca mieszkańcy Powiatu Suskiego mogą aplikować o mały grant. Generator wniosków już jest aktywny!

więcej <

Konkurs rozstrzygnięty - umowy podpisane. Już za chwilę rusza projekty w powiecie iławskim

W czwartek 13 czerwca 2013 roku w Ośrodku Psychoedukacji w Iławie odbyło się uroczyste podpisanie umów z beneficjentami programu „Działaj Lokalnie VIII”. Wparcie finansowe otrzyma 10 pomysłów!

więcej <

RSS