Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

Realizacja projektu "Łyżeczką i pędzelkiem czyli twórcze dzieci"

Od września w  Przedszkolu Publicznym w Czarnej Wodzie realizowany jest projekt „Łyżeczką i pędzelkiem, czyli twórcze dzieci”. Na warsztatach kulinarnych i plastycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami zdobywają nowe umiejętności i spędzają wspólnie czas w miłej i twórczej atmosferze.

więcej <

Propozycja dla osób z wyobraźnią

W Strumieniu koło Cieszyna rusza cykl warsztatów modelarskich. Jeśli chciałbyś wziąć w nich udział, dowiedz się gdzie i kiedy będą odbywać się warsztaty!

więcej <

Warsztaty i plenery fotograficzne „Śladami Imka Wisełki” w Wiśle

Pasjonuje Cię fotografowanie, ale czujesz, że masz jeszcze wiele pytań na ten temat? Jest na to sposób. Zapraszamy na część warsztatową, teoretyczną i na plenery fotograficzne w terenie. Spotkania skierowane są do młodzieży i dorosłych. Odkryj piękno miasta i spraw, by Wiślanie zobaczyli Wisłę z Twojej perspektywy!

więcej <

Pierwszy konkurs grantowy w powiecie myślenickim - rozstrzygnięty!

Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS po raz pierwszy ogłosiła i rozstrzygnęła konkurs grantowy w ramach programu "Działaj Lokalnie". Konkurs mógł się odbyć dzięki wsparciu Gminy Raciechowice, Gminy Wiśniowa, Gminy Tokarnia , Towarzystwu Gimnastycznemu „Sokół” , Izbie Gospodarczej Dorzecza Raby oraz Izbie Gospodarczej Ziemi Myślenickiej, Bankowi BGŻ - Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS - serdecznie dziękuje! Komisja wyłoniła 8 projektów, które otrzymały dofinansowanie.

więcej <

Granty w powiecie suskim rozdane!

 26 sierpnia br. w siedzibie Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia w Stryszawie odbyło się spotkanie z laureatami pierwszego, przeprowadzonego w powiecie suskim konkursu grantowego "Działaj Lokalnie".

więcej <

Święto Śliwki w Lipowej

Żywiecki ODL wraz ze Stowarzyszeniem Ziemi Lipowskiej zaprasza na "Święto Śliwki"

więcej <

Co nowego w powiecie dębickim? Brzeźnicki żurek czas przygotowywać!

Koło Gospodyń Wiejskich wraz z młodzieżą z Brzeźnicy od czerwca 2013 roku do sierpnia 2013 roku realizuje projekt pt. „Kwasy i zakwasy czyli jak powstaje Brzeźnicki Żurek?” Ogromne zainteresowanie projektem jest wyrazem tego, jak bardzo temat okazał się trafiony i spełniający oczekiwania brzeźnickiej społeczności.

więcej <

Będą działać lokalnie

W powiecie zawierciańskim "Działaj Lokalnie" ma swoją pierwszą odsłonę. W tym roku 6 organizacji i grup nieformalnych z regionu otrzyma dofinansowanie o łącznej kwocie w wysokości 15 400 zł na projekty służące pracy dla dobra wspólnego.

więcej <

Realizatorzy Działaj Lokalnie VIII z Doliny Stobrawy za pan brat z nowymi technologiami

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy” zorganizował warsztaty dla realizatorów Programu „Działaj Lokalnie VIII” 2013 pn. Technologie cyfrowe w popularyzacji działań społecznych, czyli jak stworzyć film dokumentalny, reportaż multimedialny, fotokomiks w ramach konkursu „Opowiedz…”.

więcej <

Minigranty w konkursie „Opowiedz…” przyznane!

Pierwszy etap za nami. 24 ośrodki Działaj Lokalnie otrzymają pieniądze na przeprowadzenie lokalnego etapu konkursu „Opowiedz…”. Każdy z nich otrzyma do 2500 złotych na zrealizowanie swojego pomysłu na warsztaty dla działających lokalnie. To właśnie oni przygotują wyjątkowe w swojej formie „opowieści” o lokalnych działaniach. Do wyboru film lub reportaż multimedialny w trzech kategoriach – człowiek, miejsce i motyw. Kreatywność – nieograniczona.

więcej <

RSS