Logowanie dla Ośrodków Działaj Lokalnie

Witamy na stronie programu "Działaj Lokalnie"
Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z siecią
Ośrodków Działaj Lokalnie.
Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img
PROJEKTY DZIAŁAJ LOKALNIE
AKTUALNOŚCI

RUSZA KONKURS "DZIAŁAJ LOKALNIE" NA ORAWIE I PODHALU…

Stowarzyszenie Rozwoju Orawy - Ośrodek Działaj Lokalnie, działający na terenie powiatu nowotarskiego, po raz drugi ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie na Orawie i Podhalu”. Najlepsze projekty zgłoszone do konkursu otrzymają grant w wysokości do 5 000,00 zł, a łączna pula przeznaczona na granty w 2017 roku wyniesie 41 800,00 zł. Wnioski można składać do 13 czerwca 2017 roku.

więcej <

Trwa nabór wniosków do Działąj Lokalnie w powiecie biłgorajskim

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w POlsce, ogłasza lokalny konkurs grantowy w raamach Programu ,,Działaj Lokalnie X"

więcej <

II edycja konkursu "Działaj Lokalnie" w powiecie sochaczewskim

Startuje druga edycja konkurs grantowego programu „Działaj Lokalnie” w powiecie sochaczewskim. Jego celem jest wsparcie finansowe organizacji i grup nieformalnych, mających ciekawe pomysły na projekty inicjujące aktywność i współpracę mieszkańców z małych miejscowości.


więcej <

ODL Stowarzyszenie "Solidarni w Partnerstwie" zaprasza do składania wniosków!

26 kwietnia ruszył nabór wniosków w ramach programu "Działaj Lokalnie X" - edycja 2017  - zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do składania wniosków i realizacji pomysłów. Na wnioski czekamy do 26 maja.

więcej <

Konkurs Grantowy Działaj Lokalnie X - 2017 w Powiecie Płockim

    

Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem” we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Płocku, Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Termin składania wniosków upływa 28 maja 2017r.

więcej <

W Krainie św. Anny zakończyliśmy przyjmowanie wniosków

W województwie opolskim w Ośrodku Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina św. Anny zakończyliśmy przyjmowanie wniosków w X edycji programu.

więcej <

Ruszył konkurs w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach

Ruszyła kolejna runda konkursu grantowego w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach. Organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne działające na terenie gmin Klucze, Bolesław, Wolbrom i Trzyciąż mogą składać wnioski o dofinansowanie swoich pomysłów. Każdy wnioskodawca ma szansę otrzymać do 6 tys. złotych.

więcej <

Ruszamy z Działaj Lokalnie w Krainie Łęgów Odrzańskich

Rusza nabór wniosków do programu Działaj Lokalnie X w Krainie Łęgów Odrzańskich. Wnioski można składać za pośrednictwem generatora od 10 kwietnia do 15 maja br. Zapraszamy do udziału organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z gmin Brzeg Dolny, Głogów [gm. wiejska], Jemielno, Malczyce, Miękinia, Niechlów, Pęcław, Prochowice, Rudna, Ścinawa, Środa Śląska, Wińsko i Wołów.

więcej <

WYZWÓL SPOŁECZNĄ ENERGIĘ - CZAS START!

KUŹNIA INICJATYW LOKALNYCH W LISEWIE  ruszyła z naborem wniosków w Programie Działaj Lokalnie X !

więcej <

Kolejna edycja Działaj Lokalnie w powiecie myślenickim ogłoszona!

Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS zaprasza do udziału w Lokalnym Konkursie Grantowym w ramach Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Zapraszamy na stronę www.arts-fun.pl oraz FB Fundacja Arts.

więcej <

RSS